Vše evolučně jistě směřuje k tomu, že zde bude mnoho velikých změn, se kterými jsme nepočítali, a tak logicky na ně nebudeme připravení. Největší změnou bude snaha vše naprogramovat a potom to optimalizovat. Vidím to na internetu, kde je dneska vše naprogramované a optimalizované, nebude to trvat už evolučně dlouho a bude zde umělá inteligence a potom se začnou vyrábět ve velkém autonomní levní a kvalitní inteligentní roboti, co začnou nahrazovat ve velkém lidské zaměstnance.

To povede k odsunu lidí z civilizace do rezervací, kde rostou banány, zde lidi nebudou chodit do školy a nebudou ani pracovat, zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh a tím se nenásilně realizuje genocida. Nejsou lidi tak nejsou logicky s lidmi na světě problémy. Lidi v rezervacích budou neustále telefonovat a dívat se mobilů nebo budou sedět u notebooků.

Jídlo bude zajištěno ve velikých samoobslužných restauracích, ubytování bude ve velikých ubytovnách. Nový svět bez lidí bude fungovat jako optimálně naprogramovaný stroj, skončí tak temná doba, ve které se problémy řešili násilím. Je třeba konečně pochopit to že člověk do civilizace evolučně nepatří, protože je to oblečená opice.

%d bloggers like this: