Domů » Ano, chceme se mít líp už před volbami

Ano, chceme se mít líp už před volbami

Vše zde bylo vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, nejedná se jenom o lidi, ale jedná se i o vše co je živé, a to co jako lidi vytváříme prací nebo pomocí strojů. Často je zde u lidí nespokojenost s osudem a snaha osud změnit, zvířata a rostliny vědí to, že svůj osud nemohou změnit.

Osudem každého programu je to, aby dělal to, na co byl naprogramován, u lidí se setkáváme se snahou přeprogramovat cizím lidem mozek dezinformacemi tak, abychom z toho měli užitek, jenže vše, co druhým dáváme, to i nazpět dostáváme, tak je zde nadbytek lží a nenávisti, to má za následek blbou náladu a konzumaci piva a cigaret, tím se dostáváme do začarovaného kruhu chybných závislostí.

Rád fotografuji a tím si kupuji fotoaparáty a kamery, jak vypadali fotoaparáty v roce 1970 a jak vypadají v roce 2020, za pouhých 50 let došlo u fotoaparátů o obrovským změnám a místo děrovaného černobílého kinofilmu zde jsou paměťové karty, vše je dneska na akumulátory a je to naprogramované tak aby to automaticky fungovalo.

Tak jako se za 50 let mnoho změnila technika a věda tak se i mnoho změnila lidská kultura, lidi už nevěří na peklo a ráj po smrti ale věří tomu, že jak si to každý udělá takové to on zde i má, co je správné dělat a co je chybné dělat o tom je naše budoucnost, nechceme věřit na to, že nám bude po volbách líp, chceme se mít líp už před volbami!

Leave a Reply