Znám takového člověka, který má blbé narážky, jestli mám v hlavě i něco jiného než sex. Samozřejmě ví, že jsem se s ním nedávno bavila i o něčem jiném. Takže, je tak hloupý, nebo má s tím sexem nějaký problém? Ten samý člověk pořád hájí svobodu slova a že si zde může psát, co chce. Zároveň nesnáší pokrytectví. Takže by mu nemělo vadit, že si sem taky píšu, co chci. Mně přijde nejvtipnější, když pokrytec nesnáší pokrytectví.

Je to takový trošku paradox. Tento člověk ani není schopen vidět nic pozitivního, vždy musí zareagovat negativně. Jako pozitivní bere jen to, když se může sám chválit. To by nevadilo, je to jeho negativní pohled na svět. Ale když tvrdí, že lidé dělají chyby v českém pravopise schválně, to mi hlava nebere. Znám např. vynikajícího chemika, který byl mimochodem dobrý i na historii, ale nikdy nebyl schopen se naučit pravopis na jedničku. Ale podle této osoby je jedinou pravdou, že to je schválně.

Pak taky nechápu, jak si může myslet, že lidé budou mít celý život na vše stejné názory, a pokud je změní, tak předtím jednoznačně lhali. No, četla jsem kdysi, že osobnost starého člověka už má pramálo společného s osobností, když byl ten člověk dítětem. Celý život se učíme, získáváme nové zkušenosti, a hlavně nové informace a je přece blbost, abychom neměnili vůbec názory. Tomu se potom říká zabedněnec.

Něco jiného je měnit názory jen tak ze dne na den. Ale to dělá málokdo. Ale prostě když změníte na něco názor, jste okamžitě lháři. Tak by mě zajímalo, jestli taky s těmihle podivnými názory souhlasíte. Zkrátka mně tento člověk přijde jako nejinteligentnější na světě, má nastavené své názory už cca od 15 let a do smrti je rozhodně nezmění, protože říká vždy pravdu na základě dávno ověřených faktů, které jsou samozřejmě neměnné.

A když už nejsou fakta, dokáže si vytvářet fakta na základě svých zkušeností, která ale, pozor, musí platit pro všechny. Proto jsem se nedávno dozvěděla, že kluky s výškou pod 180 cm mám považovat jen za kamarády. V tom případě jsem nikdy žádného partnera neměla a jsem ještě panna. Pak jsem se taky dozvěděla, že jsem kurva, když jsem měla něco s feťákem. Tu souvislost dodnes nechápu, takže bych byla ráda, kdyby byl někdo schopen mi to vysvětlit.

Připomínám, že je to vše na základě faktů. Kde ale taková fakta jsou, to netuším. Celou dobu taky tvrdil, že je škaredým panicem a že takoví panici jsou chudáčci, protože je vůbec žádná nechce. A samozřejmě za to můžou ženy. Protože oni sami by si sebe rozhodně vybrali, kdyby mohli. Takže pokud nechce lhát, měl by zůstat celý život panicem. Nebo počkat, až se nad ním nějaká slituje aspoň pro peníze. Prostě tolik otázek, tolik nepochopení z mé strany toho nadprůměrně inteligentního člověka. Hádám, prosím o nějaké srozumitelné vysvětlení.

%d bloggers like this: