Podívejme se na do minulosti, kdy zde byl ještě socialismus a u moci byl Gustáv Husák, kdo v té době znal jména Andrej Babiš a Petr Pavel? Oba kandidáti v té době byli jenom obyčejní řadoví členové KSČ, pokud by nedošlo k zániku socialismu tak by osud těchto kariéristů byl bezvýznamný a nikdo by tato jména mediálně neznal. Zánik socialismu umožnil mnoha kariéristům se dostat nahoru na vysoké funkce, to je běžný jev že když se změní stará totalita na novou totalitu, že je zde šance pro to, aby se ke kariéře dostali noví mladí kariéristi.

Moc to je psychická droga na které jsou závisí psychicky nemocní lidé, ten, kdo je mocný, prožívá svůj životní příběh lépe než ten, kdo je bezmocný, vše je zde mediální divadlo, ve kterém si populární kariéristi hrají na spasitele a hrdiny. Podívejme se na to, jak myslí populární kariéristi? Je to šachové myšlení kdy jejich inteligence promýšlí každý tah, aby zde byla výhra, vše je o tom být lepší než konkurence, nic nového pod sluncem, evoluce neustále používá konflikty k tomu, aby mohla chybné nahradit za správné, tam kde nejsou konflikty tam je degenerace, která skončí válkou.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a skončí zde krysí závody o moc a místo kariéristů nám bude vládnout globální umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty, vše je zde dočasným evolučním experimentem. Přijde doba, kdy každý dostane do hlavy napojení na umělou inteligenci, tím zde skončí temné období kariérismus a bude zde nové období ve kterém lidi už nelžou a nekradou. Zruší se; náboženství, politika, byrokracie, soudy, armády, policie, školy, propaganda, cenzura, peníze, vlastnictví, pokrytectví atd. z lidí se stanou dokonalí soudruzi co nejsou už pokryteckými kariéristy a neběží tak krysí závody. 

%d bloggers like this: