Domů » Amatéři řeší vše povrchně

Amatéři řeší vše povrchně

Situace se změnila a GVKB čipy do mozků jsou pro lidi jedinou možnou evoluční cestou, jak zde existovat v digitální kultuře, kde ten, kdo je zde nulou musí poslouchat veliká čísla. Lidi řeší vše povrchně, je třeba vše řešit do hloubky a v hloubce najdeme u techniky poruchy a u živého systému nemoci, následkem poruchy nebo nemoci zde jsou problémy a tím i krize u subjektu a objektu.

Kontrola kvality musí jít do hloubky u techniky i u živého systému, to, co je nekvalitní se musí rychle opravit nebo rychle vyměnit! Abych to nějak převedl do reality, pevnost řetězu je závislá na nejslabším článku řetězu, vše je zde vystavováno občas velikému zatížení a stačí jeden systém, který vypadne, a veliký systém se zhroutí! Je to tak snadné, dát do prodeje produkt, který není otestován, ale následkem je nedůvěra, k vaší obchodní značce!

Co to jsou lidi s tmavou pletí, co se snaží přemístit do míst, kde žijí lidé s bílou pletí, lidi s tmavou pletí jsou otestovaný genetický produkt, pro místa, kde je veliké horko po celý rok, ale už nejsou otestovaným produktem pro místa, kde je v zimě dlouho sníh a led. Většina technických a živých produktů je otestována pro nějaký určitý systém, a v jiném systému jsou s nimi už problém, nemůžete chtít od ryby, aby létala jako pták, a od ptáka nemůžete chtít, aby plaval jako ryba!

Musíme se konečně naučit poznat u lidí a u věcí kam skutečně patří a tam je i přemístit, to že se nějaký sobecký člověk chce přemístit trvale tam, kam on systémově nepatří, to musí kontrolní systém odhalit, a musí zabránit preventivně takovému přemístění, i za cenu použití násilí. Zajisté nechcete, aby se do vašeho soukromého počítače, dostali počítačové viry, a díky tomu vám někdo vytuneloval, vaše bankovní konto! Ekonomika a politika globálně selhala, a proto se zavedou GVKB čipy do mozku, tím se zabrání preventivně tomu, aby lidi chybovali, a tím si existenční problémy zbytečně způsobovali.

Ekonomika a politika globálně selhala, a proto se zavedou GVKB čipy do mozku, tím se zabrání preventivně tomu, aby lidi chybovali, a tím si existenční problémy zbytečně způsobovali. Naše civilizace je principem postavená na tom že se vzdálíme od přírody co nejvíce, čím více se od přírody vzdálíme tím více máme moc nad přírodou, představte si, že vás kousne jedovatý had, a vám se nic díky GVKB čipu nestane, protože čip vás ochrání, a had který vás kousl, brzo zemře, protože se od vás otráví vaší jedovatou krví, stejně dopadne i každý tvor, který se vám pokusí nějak sobecky ublížit.

Lidský ostrý pach budou brzo zvířata dobře znát, a budou se jej bát, nejvíce se ovšem změní naše psychika, nebudeme už myslet jako zvířata, ale budeme myslet jako roboti a mít i sny jako roboti, jaká je vlastně psychika robotů? Psychika je o citech ve vztahu zvířata mají svoje city postavené na strachu o život, roboti mají svoje city postavené na pyšnosti na splněný těžký úkol, robot se nemusí bát smrti on se ničeho nebojí a je pyšný na to když splní těžký úkol období zbabělých a líných lidí bude nahrazeno obdobím GVKB lidí co budou pracovití a hrdinové.

Psychika je o citech ve vztahu, zvířata mají svoje city postavené na strachu o život, roboti mají svoje city postavené na pyšnosti na splněný těžký úkol, robot se nemusí bát smrti, on se ničeho nebojí, a je pyšný na to, když splní těžký úkol, období zbabělých a líných lidí bude nahrazeno obdobím GVKB lidí, co budou pracovití a hrdinové. Už malé děti milují kouzla a zázraky, je jenom logické, že i do módy pronikají kouzla a zázraky, je třeba si uvědomit, že zisk vždy přináší ztrátu, pokud v jednom díky kouzlům a zázrakům uspějete, tak v jiném prohrajete, v současnosti je možné uspět jenom díky specializaci, která je člověku drogou.

Co je to, co nás žene evolučně dopředu, abychom evolučnímu úspěchu vše obětovali, i když je naděje na úspěch většinou malá? Jsou to iluze, které se snažíme proměnit násilím v realitu, největší lidskou iluzí je realizace spravedlnosti, každý musí dospět k tomu, že žijeme ve světě, který není spravedlivý a že by se měl tento svět logicky změnit, aby byl spravedlivý, snah bylo už mnoho některé snahy se povedli jiné se nepovedli, proč je realizace spravedlnosti úkol, který je nad naše síly? Princip je jednoduchý, jenom větší může porazit menší, náš nepřítel je vždy větší, a tak vždy prohrajeme, a tak zde není pořád spravedlnost.

Kdo je zde skutečným nepřítelem, který vytvořil nespravedlivou kulturu? Tím nepřítelem nejsou lidi, co zde mají mnoho moci a bohatství, to jsou jenom sluhové, co se mají dobře, skutečným nepřítelem jsou inteligentní viry, viry umí dokonale parazitovat na živém systému, jejich veliká moc je v tom že se umí přizpůsobit a mají velikou inteligenci.

Jelikož známe počítačové viry, tak víme, že viry napadají nejvíce to, co je nějak systémově oslabené, jsou to obrazně hyeny, co se živí nemocnými a starými zvířaty. Paradoxem je že pokud by v nás nebyli viry tak bychom rychle zemřeli, jsme na virech, co jsou v nás existenčně závislí! Virus je program, který je vojákem, virus neumí tedy pracovat pro organismus, on umí jenom bojovat a buď tělo chrání nebo proti tělu bojuje, poznat který virus je nepřítel, to mnohdy veliký problém je, ostatně i v lidské válce je to často problém, proto je dneska logicky snaha, zavést pro vojáky čipy pod kůži.

Virus je program, který je vojákem, virus neumí tedy pracovat pro organismus, on umí jenom bojovat a buď tělo chrání nebo proti tělu bojuje, poznat který virus je nepřítel, to mnohdy veliký problém je, ostatně i v lidské válce je to často problém, proto je dneska logicky snaha, zavést pro vojáky čipy pod kůži. Problémem je zde to že lidi zde rozhodují za cizí lidi a při tomto rozhodování chybují, následkem chybných rozhodnutí je deprese u; politiky, ekonomiky, obchodu, podnikání, církve, sekty, umění, školství, dopravy, rodiny, psychiky atd. Výměna lidí ve vysokých funkcích nic nezmění, protože místo starých hlupáků zde ve vysokých funkcích budou jenom noví hlupáci, co si zde budou hrát na; krále, šlechtice, papeže, rabína, proroka, guru, prezidenta, ředitele, předsedu, soudce, byrokrata atd.

Opice s královskou korunou na hlavě není přeci moudrý člověk! Správné rozhodnutí je základem, na kterém stojí optimálně fungující technický a živý systém! Tak jako na fyzickou práci zde jsou; nástroje, stroje, automaty, manipulátory, roboti, technologie atd. Tak i na psychickou práci zde musí být inteligentní počítače, člověk není robot, aby mohl jako robot pracovat a počítat se vším, člověk je zde na to, aby se s ním zacházelo jako s pokojovým psem, kterého inteligentní GVKB robot nakrmí granulemi, a kterého robot vezme na samonavíjecím vodítku na vycházku, aby se člověk mohl v parku vysrat a u stromu vychcat, nebo si zasouložit s jiným člověkem opačného pohlaví.

Tak i na psychickou práci zde musí být inteligentní počítače, člověk není robot, aby mohl jako robot pracovat a počítat se vším, člověk je zde na to, aby se s ním zacházelo jako s pokojovým psem, kterého inteligentní GVKB robot nakrmí granulemi, a kterého robot vezme na samonavíjecím vodítku na vycházku, aby se člověk mohl v parku vysrat a u stromu vychcat, nebo si zasouložit s jiným člověkem opačného pohlaví. Vše je obrazně jako semeno, a pokud má semeno existenční štěstí, tak mnoho vyroste, a pokud nemá mnoho štěstí, tak málo vyroste, nebo semeno bude potravou pro něco, co má zde hlad, to už je veliká smůla pro semeno, ale takový je zde život. Tím semenem může být; zvíře, člověk, rostlina, investice, myšlenka, kniha atd. růst je zde principem na kterém stojí evoluce a život.

Štěstí je náhoda, kterou každý potřebuje, aby zde neměl smůlu, problém je v tom, že aby jeden měl zde štěstí, musí mít jiný smůlu. Často slyšíme, když se budeš dlouho snažit, tak štěstí časem i k tobě přijde, to je lež, pomocí které se z lidí dělají sluhové elity, která zde měla štěstí. Mnohdy je zde snaha získat štěstí násilím, a tak zde jsou konflikty a války, ve kterých chudí a bezmocní sluhové umírají proto, aby jejich bohatí a mocní páni zde měli veliké štěstí, a mohli zde mít výhody a jistoty. Proč by pánem člověka nemohl být GVKB robot, důležité je přeci jenom to, že se o nás někdo profesionálně postará od narození do smrti.

Proč by pánem člověka nemohl být GVKB robot, důležité je přeci jenom to, že se o nás někdo profesionálně postará od narození do smrti. Když nemáte výhodnou práci, máte existencí problémy a brzo zde je stres a deprese, výhodná práce je existenční prioritou, v konzumní globální sobecké civilizaci! Neustále slyšíte že se málo snažíte, a tak nemáte zde výhodnou práci, to je ale dezinformace, ve skutečnosti nemáte výhodnou práci, protože z vás sobecká kultura učinila konzumní dobytek, který je psychicky vykleštěný.

Vše je o tom, moci si za svojí práci naúčtovat velikou odměnu! Pochopitelně že zákazník, se bude snažit si najít někoho, kdo se spokojí s malou odměnou za práci, a to je klíč k výhodné práci. Výhodná práce je veliká hodnota, a ta musí být ochráněná před konkurencí, která by mohla ohrozit výhodnost práce. Veliká konkurence má za následek to, že je práce nevýhodná, protože pracujete v ubohých podmínkách za ubohou odměnu!

Dejme tomu, že máte vysokou školu s nějakou výhodnou módní specializací a máte i výhodné módní zaměstnání, jenže najednou začnou vysoké školy chrlit vysokoškoláky se stejnou specializací, a váš zaměstnavatel vám dá výpověď a zaměstná někoho kdo je mladý a ochotný pracovat za menší plat. Proč by měl někdo studovat specializaci, u které by neměl zajištěný vysoký plat, a je zde globální problém s ochranou výhodného zaměstnání.

Čert a konkurence nikdy nespí, o tom je konzumní společnost! Mnohdy může veliká továrna poskytovat velikému množství lidí výhodné zaměstnání, jenže někdo jinde postaví větší modernější továrnu v místě, kde jsou lidi ochotní pracovat za malé mzdy a následkem bude to, že továrna, která vás zaměstnávala zkrachuje, a propustí mnoho specialistů, pro které není nikde už pracovní uplatnění. Nejlepší je že nikdo za nic nemůže, prý takový je zde život!

Nejlepší je že nikdo za nic nemůže, prý takový je zde život! Z dálky se může zdát, že život je sobecký konflikt mezi vším, co je živé, z blízka poznáme že to není konflikt, ale že je to nemoc fyzická a psychická. Ekosystém je obrovská nemocnice kde nemocný léčí nemocné, vše, co je zde živé to je od narození do smrti nemocné! Neznáme obrovské množství nemocí, které existují, a tak si myslíme o mnohém, že to není nemocné! Snaha o to abychom člověka uzdravili je naivní, žádný lék nezajistí to, že člověk jednou nezemře! Podívejme se na ekonomickou emigraci, kdy se nemocní lidé snaží násilím dostat tam, kde není společnost nemocná a je logické že zdravé společnosti se brání ekonomické emigraci, která způsobuje to, že zdravá společnost onemocní.

Nemocný jedinec může snadno svojí nemocí nakazit veliké množství lidí, proto vysazujeme dneska spíšené lesy abychom zabánili tomu, že nám les onemocní. Monokultury jsou snadnou kořistí pro nakažlivé nemoci, nebo pro parazity. Centralizace vytvářejí monokultury a tím jsou logicky snadno napadnutelné nemocemi a parazity, následkem je jistý zánik každé veliké civilizace, nebo každé veliké kultury. Nemoc nebo parazit může ublížit jenom tomu co zná, nejlepší obranou před parazity a nemocemi je tedy to, že nemoci a paraziti nebudou nic vědět o tom, co by mohli napadnout! Globální mafie ukrytá v nadnárodních korporacích je chráněná tím, že konkurence nemá o této mafii informace, a tak jí nemůže zlikvidovat, o politicích a podnikatelích máme informace, a tak je můžeme násilně bez problémů snadno zlikvidovat.

Globální mafie ukrytá v nadnárodních korporacích je chráněná tím, že konkurence nemá o této mafii informace, a tak jí nemůže zlikvidovat, o politicích a podnikatelích máme informace, a tak je můžeme násilně bez problémů snadno zlikvidovat. Obrazně u života jde o podmínky k životu, čím lepší jsou někde podmínky k životu, tím více je tam i života, to je logické.

Pokud je zde mnoho deprese u; centralizace, ekonomiky, politiky, obchodu, podnikání, školství, zdravotnictví, dopravy, psychiky atd. tak příčinou jsou špatné podmínky k životu člověka. Zdrojem všech problémů je to, že lidi mají velikou svobodu, kterou si nezaslouží, je třeba lidem dát do hlavy GVKB čip, a tím ukončit období veliké svobody, která sváděla lidi k tomu, že amatérsky chybovali, a následkem bylo to, že lidi měli špatné podmínky k životu.

Podívejme se na sobecké diktátory, a to jaké byli ekonomické následky toho, že oni zde měli velikou svobodu, realizovat svoje sobecké nápady! Ve svojí podstatě je každý člověk vojákem, který bojuje za lepší budoucnost, a voják nemůže být svobodný, a musí plnit rozkazy od GVKB čipu, který je bezdrátově napojen na všechny GVKB čipy na této planetě, nebude zde žádný centralizovaný GVKB počítač, který by vše řídil, a měl tak výhody a jistoty, bude to jako internet, který je taky decentralizovaný.

Budeme vše řešit jenom společně, a každý GVKB čip s umělou inteligencí GVKB, bude mít jeden anonymní hlas, v tomto otevřeném programovém a informačním GVKB systému, nebudou zde sobečtí diktátoři, vše bude probíhat anonymně, protože GVKB čipy budou mít jenom čísla, a ta čísla se budou automaticky každou hodinu měnit, na jiná čísla, aby se zamezilo parazitování. Každý zde budou jenom velikou nulou na veliké globální GVKB sociální síti, sobečtí diktátoři budou na věčné časy konečně eliminováni.

Každý zde bude jenom velikou nulou na veliké globální GVKB sociální síti, sobečtí diktátoři budou na věčné časy konečně eliminováni. Tam kde je pyšná inteligence tam je i sobecký konflikt o hodnoty, každý úspěch v konfliktu je zde ale jenom dočasný, protože vše se mění, a jedinou jistotou je to, že zde není v ničem jistota.

Tím že člověk umí komunikovat pomocí řeči, tím umí i sobecky lhát, jenže vše, co dáváme, to i nazpět dostáváme, pokud dospělí lžou sobecky dětem nemohou se divit tomu, že děti začnou sobecky lhát dospělým. Ve snaze se mít sobecky dobře je spácháno každé zlo, sobecký pyšný diktátor se chce mít dobře, a tak pomocí armády napadne konkurenčního sobeckého pyšného diktátora, a je mu jedno že miliony pyšných sobců takto zbytečně zemřou ve zbytečné sobecké válce.

Proč sobci z Evropy napadli násilně vojensky Ameriku, a začali zde sobecky vraždit místní obyvatelstvo, a dneska se USA se stalo největším sobeckým pyšným světovým diktátorem, později podobně dopadla i Austrálie a mnoho jiných starých kultur. Tak jako v Praze byli veřejně na náměstí popraveni naši mocní pyšní páni dobyvateli, tak je třeba pomocí GVKB čipů, popravit pyšné sobectví které vychází z našeho pyšného sobeckého mozku, konzumnímu světu vládne pyšné sobectví, a čipy digitálně pyšné sobectví spoutají do GVKB okovů, a donutí mozky pokorně altruisticky sloužit GVKB systému.

Tak jako v Praze byli veřejně na náměstí popraveni naši mocní pyšní páni dobyvateli, tak je třeba pomocí GVKB čipů, popravit pyšné sobectví které vychází z našeho pyšného sobeckého mozku, konzumnímu světu vládne pyšné sobectví, a čipy digitálně pyšné sobectví spoutají do GVKB okovů, a donutí mozky pokorně altruisticky sloužit GVKB systému. Jak vlastně dojde k tomu, že mozek jedná sobecky a chce tak na něčem parazitovat? Mozek chce splnit úkol a úkolem je úspěch u nějaké akce, když nejde uspět altruisticky, tak to zkusí mozek pomocí sobectví. Po určité době dojde k tomu, že už to mozek vůbec nezkouší altruisticky, aby se nezdržoval tím, co nefunguje, a zkusí to rovnou sobecky, a tak se z hostitele stane mocný a bohatý parazit!

Následkem je logicky konflikt mezi parazity, a ti co jsou zde nejlepšími parazity, se zde stávají; králem, šlechticem, prezidentem, ředitelem, celebritou atd. dobrota je přeci žebrota. Pokud si představíme to, že politická vláda je mozkem, tak si uvědomíme, proč se vláda má dobře a pracující se mají zle. Tak jako mezi sebou konkurenčně soutěží lidi, tak mezi sebou konkurenčně i soutěží sobecké vlády, tak jako je ve sportu zlatá medaile pro vítěze, tak pro sobecké vlády je zde zase za vítězství mnoho nakradeného zlata ve státní bance. To že během tohoto soutěžení mezi vládami zemře mnoho miliónů lidí není důležité, lidi budou přeci umírat pořád jako mouchy, a je jedno jestli někdo umře už dneska, nebo až zítra.

Tak jako mezi sebou konkurenčně soutěží lidi, tak mezi sebou konkurenčně i soutěží sobecké vlády, tak jako je ve sportu zlatá medaile pro vítěze, tak pro sobecké vlády je zde zase za vítězství mnoho nakradeného zlata ve státní bance. Ekonomika je v depresi, protože není globálně dobře zaplacená práce pro všechny lidi, a tak lidi ani organizace nemají peníze, a mají jenom veliké dluhy.

Čím méně bude lidí na světě tím více zde bude práce to je logické, jelikož zde nejsou epidemie ani války tak jediná možnost je v antikoncepci, první s tím začala Čína s politikou kontroly porodnosti a díky tomu zde mají práci, lepší, než kontrolovat porodnost je kontrolovat globálně narozené děti, 50 % se po narození pomocí eutanázie eliminuje, nechá se žít jenom 50 % dětí co jsou zdravé fyzicky a psychicky. Kontrola zdraví bude u člověka každých 10 let a pokud kontrola prokáže to, že je člověk nemocný tak bude eliminován pomocí eutanázie, nebudou zde pro nikoho výjimky, tak jako jsou platební karty s datem výměny za novou kartu, tak každý člověk dostane pod kůži čip s datem kontroly zdraví a pokud se na kontrolu v termínu nedostaví tak jej čip zabije pomocí viru který vypustí do člověka.

Takto skončí problém s lidmi, co byli sociálně slabí a s ekonomickými emigranty. Vše je zde o kvalitě, kvalita se musí pravidelně kontrolovat u všeho a člověk nemůže mít pro sebe výjimku, už se nebude říkat, jak se máš, ale za kolik to ještě máš? Zaměstnavatel vám řekne, na čipu za máte za 1 rok, a je vám už 49 let, to se nám nevyplatí vás už zaškolovat, nejste perspektivní státní zaměstnanec, nemůžete zde dělat funkci ministra.

Leave a Reply