Poznej dobře sebe a poznáš všechny lidi na světě, v základních principech jsme si všichni podobní o tom nikdo nepochybuje. Pokud se z nás díky pokrytectví stali herci, co nemají charakter tak je pro nás nemožné poznat sami sebe a tím máme veliké psychické problémy. Pravda je pro nás nepříjemná, protože jsme všichni hříšné opice, co si zde hrají na to ve skutečnosti nejsou.

Měl jsem sen, ve kterém jsem byl v budoucnosti a na světě místo lidí byli autonomní roboti v poslední zoologické zahradě na světě bylo možné spatřit ještě nahé lidi a na cedulce byl nápis hříšná opice. Tak jako muže přitahují ženy tak hříšníky přitahuje svatost, a proto zde jsou náboženské a politické ideologie ve kterých existují svaté opice. Může se z hříšné opice stát svatá opice to je základní otázka na kterou je si třeba správně odpovědět.

Z dálky může hříšná opice vypadat jako svatá opice, je to jenom o tom že z dálky vše vypadá lépe než z blízka. Zvolte mě za; náčelníka, vůdce, krále, papeže, guru, proroka, prezidenta, ředitele, mesiáše atd. to vše je jenom mediální divadlo které používá propagandu a cenzuru k vymývání mozků, a tak dělá z lidí pitomce. Čas má jistě dost času na to, aby poznal, co je pravda a co je lež, každá lež je tak zde evolučně dočasně, a proto jsou staré lži neustále nahrazovány za nové lži, o mrtvých celebritách dobře hovoříme, protože oni už nemohou lhát a tím ani krást.