Antikoncepce stvoří lepší svět, kde je pravda a láska. Neustále lidi protestují proti politice a ekonomice, brečí na špatném hrobě, politické volby nic nezmění problém je v tom, že lidi nepoužívají antikoncepci, a tak za pouhých 50 let se počet obyvatel světa zdvojnásobil na současných 8 000 000 000 lidí odkaz ukazuje aktuální počet lidí na světě.

Ano, lidí je na světě jako sraček, a proto život obyčejného člověka všude stojí za hovno! Civilizace nemá koncepci, proto používejte antikoncepci, je třeba globálně vyhlásit OSN zákon o sterilizaci a antikoncepci, pro rozmnožování bude mít třeba od OSN povolení a za toto povolení se bude platit OSN poplatek 1000 EUR za jedno narozené dítě.

Dítě, které se narodí bez povolení a zaplacení poplatku OSN, bude automaticky eliminováno jako genetický odpad. Mít děti budou tak moci mít jenom bohatí inteligentní lidé! Nedostatek ekonomických otroků se vyřeší pomocí autonomních robotů a umělé inteligence. Žena, která se nechá ve věku 15 let sterilizovat, dostane za odměnu od OSN 1000 EUR.