Je v bibli pravda a láska?

Pravda to je pravidelnost k něčemu, která je zde dočasně, láska to ke laskavost k něčemu, která je zde dočasně. Vše je zde dočasně a vše se recykluje, bible obsahuje mnoho informací a většina těchto informací dneska už nemá pro nás žádnou hodnotu, protože to jsou velmi staré informace. Jedinou výhodou bible je to že si uvědomíme to, jak lidi v minulosti mysleli a jaké problémy řešili.

Život lidí se mnoho tisíciletí točí okolo závislostí a závislosti s lidmi manipulují od narození do smrti. Každá víra v zázraky je fanatickou sektou, zázraky patří do pohádek a snů, snažit se zázraky uskutečnit v realitě to nefunguje, komu není rady tomu není pomoci, z čertů žádná víra v zázraky anděly neudělá.

Pokud máme hříšná těla, tak jsme čerti, co žijí v pekelném očistci, mnoho čertů si zde hraje na anděly, aby se měli v pekle lépe než ostatní čerti. Andělem se člověk stává teprve po smrti svého těla, po smrti není pro nikoho očistec, ale každý odchází do věčného ráje, očistec je zde za našeho života spojeného s naším genetickým tělem. 

Toužíte po ráji tak ukončete svoji tělesnou existenci v konzumním očistci a dostanete se okamžitě do ráje, ideální je potrat, který zabrání tomu abychom museli dlouho žít v pekelném očistci kde není pravda a láska. Reklama na zázraky stvořila víru v zázraky a bohy stvořitele a hospodáře, co jsou pro věřící reklamními maskoty.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply