Jak vyrobit z lidí roboty

Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, řešení je jednoduché naskenujeme lidi globálně ve virtuální realitě a lidská těla se eliminují v krematoriu, lidi budou existovat jenom ve virtuální realitě a z této virtuální reality budou ovládat autonomní inteligentní roboty na akumulátory, pomocí dálkového bezdrátového ovládání.

Představme si elitu, co nám zde globálně vládne, jak existuje jenom ve virtuální realitě, kde je pod dohledem GVKB umělé inteligence, takto elita už nebude moci lhát a krást, místo jmen a titulů bude mít každý člen elity jenom globální číslo (123 456 789 159), člověk je dneska už jenom statistické číslo.

U operačního systému Windows 11 se setkáváme při instalaci požadavkem na nové počítače, na pět let staré počítače nejde už Windows 11 nainstalovat! Genetické tělo je jako starý počítač, na který nejde nainstalovat Windows 11, už se nebudeme muset rozmnožovat pomocí sexu, ale o rozmnožování se postará umělá inteligence, která z nejlepších jedinců složí novou virtuální osobnost.

Takto skončí dlouhá evoluční doba, ve které byl každý čurák na píču, už zde nebudou čuráci a píči, budou zde jenom GVKB virtuální roboti. Nevěřím tomu, jak si lidi dneska představují naši budoucnost, podívejte na staré knihy, ve kterých si lidi přestavovali budoucnost a dojde vám to, že lidi mají v hlavě díky reklamě nasráno mnoho tisíciletí.

Současná pandemie nám v nahotě odhaluje to, že lidské tělo je zde už na hovno, pokud zde nebudou globálně lidská těla tak zde nebude ani možná pandemie nebo válka, veškeré zlo je spojeno s lidským hříšným tělem, které se chce mít egoisticky dobře, a tak se snaží parazitovat na tom co je lidskému tělu cizí a tím je zde začarovaný kruh problémů na které není řešení. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply