GVKB cesta k probuzení

Jak došlo k tomu, že naše psychika tvrdě usne a není už možné psychiku probudit? Psychika usne díky veliké paměti, když v paměti máme mnoho informací a programů tak následkem je to že naše psychika usne, protože jí nahradí vědomí. Vědomosti z nás udělali roboty na dálkové ovládání, následkem logicky jsou; deprese, stres, nenávist, lež, reklama atd.

Pandemie v nahotě odhalila to, že jsme jenom roboti, a tak vymýšlíme; roušky, respirátory, očkování, testování atd. problém je v tom že psychicky spíme, a to je pro virus ideální situace, protože to, co spí se nemůže bránit tomu co nespí. Cesta psychickému probuzení je možná jenom tím že se naše myšlení naskenuje ve virtuální realitě a po naskenování se naše těla eliminují v krematoriu.

Jakmile budeme všichni existovat jenom ve virtuální GVKB realitě tak se konečně probudíme, protože zde už nebude genetické tělo, které nám bránilo psychickému probuzení. Podívejme se na mocné elity, co si zde hrají na to, co nejsou, mocné elity zde psychicky spí a následkem je psychický očistec ve kterém je nám ten druhý peklem.

Ve virtuální realitě místo elity bude umělá inteligence, která zajistí to, že se psychicky probudíme a jakýkoli náš pokus o to abychom psychicky usnuli díky vědomostem se nám zablokuje. Vše zde je akce a reakce, pokud se něco profesionálně naučíme tak to děláme automaticky, tím se z nás stávají roboti, co psychicky spí.

Následkem je bída ekonomická a psychická, tam kde vše spí díky vědomostem tam je konzumní očistec. Vědomosti jsou teorie, které v praxi nefungují, praxe je o tom se neustále přizpůsobovat situaci, a to je možné jenom díky tomu že se probudíme díky tomu, že budeme existovat jenom ve virtuální realitě. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply