Ano, jsi nasraný, protože máš v hlavě nasráno

Pokud lidi mají v hlavě nasráno tak to jistě má nějakou příčinu, tou příčinou je amatérismus, co se snaží vypadat profesionálně, podívejme se na veřejné anonymní fórum a dojde nám, jak vypadá amatérismus v praxi, kdy zde mají návštěvníci a moderátoři v hlavě nasráno.

Neustále se snažím marně pitomcům už padesát let vysvětlovat to, že mají v hlavě nasráno, ale je to naivní marnost, z hovna nikdo bič neuplete! Funkčnost složitých systémů je založená na rovnováze mezi protiklady, jakmile se naruší pomocí amatérismu rovnováha mezi protiklady tak složitý systém nefunguje!

Pandemie v nahotě lidem konečně odhalila to, že nám všude vládnou amatéři, co se vydávají za profesionály, zavřít; školy, obchody, kanceláře, restaurace, továrny, dopravu, hotely atd. to je jako si podříznout větev na které sedíme! 

Při tom velikém zavírání všeho jsme ale zapomněli na to, zavřít ty co rozhodují chybně o nás bez nás do psychiatrické nemocnice, protože se zbláznili. Svět nutně potřebuje, aby zde už politici a byrokrati neměli v hlavě nasráno!

Zavedeme zde proto všude povinné GVKB roční testování lidí, od narození do smrti na to, jestli nemají v hlavě nasráno a ten kdo bude mít v hlavě nasráno, skončí automaticky v krematoriu, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka, protože lidí, co mají v hlavě nasráno je už na světě jako sraček a nemá smysl se snažit je draho dlouho léčit.

Veliký globální nedostatek kvalitních zaměstnanců a funkcionářů, vyřešíme pomocí umělé inteligence a autonomních inteligentních robotů na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty.

Lidi se z civilizace násilně odsunou do rezervací na Sibiři, protože mají v hlavě nasráno, v rezervacích se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako invazní druh který má v hlavě nasráno.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply