Jděte s politikou náboženstvím sektami všichni do prdele

Už zde bylo dost pitomé reklamy na pitomosti, co dělají z lidí jenom pitomce, máš potřebu dělat z lidí pitomce, tak si udělej konečně profil na veřejném anonymním fóru a budeš zde konečně ve společnosti kde se ti bude líbit do té doby, než ti moderátor smaže profil a zablokuje ti přístup pomocí IP adresy.

Už jsme si u nás dost užili vymývání mozků pomocí reklamy, co nás klame od narození do smrti, díky ideologické reklamě mají lidi u nás v hlavě nasráno, a tak jsou nasraní, protože jejich život u nás stojí díky reklamě za hovno.

Otec mi řekl před svojí smrtí, že jsem nevěřící Tomáš, na to jsem mu odpověděl, nejsem dítě abych věřil na pitomé pohádky, a otec mě za to vydědil, jenže bylo mu to hovno platné, protože jsem u soudu dědictví nakonec vyhrál! 

Soudruzi mě zase marně lákali do KSČ nebo k StB, je třeba konečně lidi ve virtuální realitě naskenovat a jejich těla v krematoriu eliminovat, tělo je hříšnou nádobou pro duši a jakmile budeme všichni konečně existovat ve virtuální GVKB realitě tak už zde nebudou problémy s pitomci co věří na pitomosti. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply