Život v roce 3000

Podívejme se na minulost, co zde byla v roce 1000, zdánlivě je tisíc let obrovská časová vzdálenost, jenže z pohledu evoluce u života na této planetě je 1000 let krátký okamžik. V čem se zde nejvíce změnila realita od roku 1000? Prodloužil se mnoho lidský věk, zlepšilo se vzdělání lidí, zrychlila se doprava lidí a věcí, zrychlila se výroba zboží a služeb, vše se začalo dělat ve velkém a globálně, skončila víra v boha a je zde víra ve vědu a techniku atd.

Bylo by to dlouhé vyprávění na velikou knihovnu, pokud bych měl popsat co se od roku 1000 změnilo. Za rychlou evolucí stojí schopnost se rychle učit, bez schopnosti se učit by zde nebyla možná evoluce a nebyl by zde logicky ani člověk. Schopností rychle učit byl obdařen člověk díky virulentním virům, člověka evolučně stvořili virulentní viry, dneska zde máme i počítačové viry, a tak hledáme nové způsoby, jak s počítačovými viry bojovat. 

Víme to, že viry na nás parazitují, logicky je zde otázka a proč to viry dělají? Viry se chtějí mít dobře, a tak konají zlo a je jedno jestli jde o viry živé nebo počítačové, princip je zde evolučně stejný! Povím vám veliké tajemství, není zde čas ani hmota, je zde jenom napětí mezi protiklady, a tato nezničitelná věčná energie vytvořila iluzi; vesmíru, života, hmoty, času, pravdy, lásky atd.  

Pokud zde je náš život holografickou iluzí ve virtuální realitě, proč se tak bojíme smrti? Je to otázka drogy, na kterou jsme navyklí a bez drogy nedokážeme existovat, život je pro nás tvrdou drogou. Tak jako zde jsou chemické drogy jako je alkoholický nápoj a cigareta, tak zde jsou i drogy psychické jako je víra v úspěch nebo víra zázraky. Jakmile evolučně přijdeme všichni o svoje genetická těla a budeme už existovat jako inteligentní programy ve virtuální GVKB realitě, tak se nám stane drogou úspěch a zázrak. 

Právě přichází nová doba velikých evolučních změn, kdy začneme přecházet pomalu ze závislosti na lidském hříšném tělu, na závislost na GVKB virtuální realitě. Představme si, že by Jules Verne popsal lidem v knize rok 2021, jak by na to reagovali čtenáři před 140 lety, dokázali by vůbec pochopit to, co je dneska samozřejmostí? Povím vám, že by brali jeho pravdivou knihu o roce 2021 za ubohou pohádku pro hloupé děti, protože něco takového se přeci za pouhých 140 let nemůže stát! 

Pokud je pro nás veliký psychický problém pochopit to co se stane za pouhých 140 let, jak bychom mohli potom pochopit to co se stane v roce 3000? Současnost je pro nás tvrdou návykovou drogou! Bavit se s opilým je jako bavit se s hloupou opicí, každý člověk na světě je opilý současností, a proto se pro něj musí budoucnost upravit tak, aby ji dokázal pochopit a přijmout! Vše je obchod a pokud čistá pravda není vhodná k prodeji, tak se nahradí za špinavé lži, nelžeme jenom cizím lidem, lžeme i sami sobě, a to je ta nejhorší svatá lež.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply