Psychopati jděte s cenzurou do prdele

Každý se setkal s cenzuru, která jej rozčílila, nejhorší je situace na zastaralém ubohém anonymním fóru kde moderátoři mají v hlavě nasráno. Kde je zakopaný pes? Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde nějaký informační produkt, který je konzumentům na hovno tak je logické to, že komentáře tohoto produktu jsou na hovno a moderátoři tyto komentáře eliminují.

Podívejme se na kvalitní profesionální informační systémy, zde je každý informační produkt před zveřejněním podroben cenzuře, která nekvalitní informační produkty spláchne do hajzlu! Sociální sítě a fóra bude už brzo mít na starosti GVKB umělá inteligence která bude vše globálně optimálně v reálním čase kontrolovat před zveřejněním a zablokuje tak vše, co je nekvalitní a spláchne tyto informační hovna do hajzlu. 

Podívejte se konečně na to, že na všech stránkách se komentáře před zveřejněním kontrolují a vadné komentáře se eliminují, u redakčního systému WordPress se používá už umělá inteligence která automaticky eliminuje všechny komentáře, co stojí za hovno, je to obrazně digitální imunitní inteligentní systém. Je třeba začít nasazovat moderní vědu a techniku všude jenom tak eliminujeme naše problémy s psychopaty.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply