Příživníci se neumí přizpůsobit

Jsou příživníci, co se odmítají přizpůsobit pod vlivem sekty? Je to pořád stejný příběh, o egoistickém parazitování, nadbytek vzniká díky nedostatku a dobrota je žebrota. Vše se zde navzájem požírá v rovině hmotné a rovině informační, je to hra a boj o existenční zdroje, aby zde mohlo cokoli existovat tak to musí mít i zdroje pro svoji existenci!

Pandemie je o tom že jsme se stali snadnou potravou pro parazitující virus, přitom člověk je statisticky dokonalý parazitující virus, ale mnoho lidských jedinců díky výhodám zde ztratilo přirozenou imunitu, proti novým virulentním virům. Investovali jsme mnoho hodnot do; armády, policie, byrokracie atd.

Zapomněli jsme, ale investovat do naší přirozené imunity, protože jsme byli opilí tím, jak dobře funguje naše zdravotnictví. Postavili jsme ekonomiku a politiku na velikém zisku, a to logicky znamená i veliké riziko a tím zde jsou; konflikty, revoluce, války, pandemie, krize atd. veliký zisk se pro nás stal návykovou drogou, jenže každý ekonomický růst má svoje limity! 

Vždy když si s něčím nevím rady tak se podívám do přírody, jak příroda dokázala vyřešit stejný problém a dojde mi vždy to, že zdrojem našich problémů je to, že jsme nemocní, a tak nedokážeme svoje problémy vyřešit. V přírodě to, co je nemocné se stává snadnou potravou pro to, co je zdravé a nikdo to nepovažuje za diskriminaci a vandalismus.

Proč má muž bývalé manželce platit alimenty na děti, a přitom má od soudu zákaz svoje děti navštěvovat, zde je jasně vidět to, jak je naše pokrytecká společnost těžce nemocná, máme se starat o to co nesmíme používat, takovou pitomost mohou vymyslet jenom pitomci co rozhodují o nás bez nás, to ovšem není jediná pitomost, podobných pitomostí je zde velmi mnoho! 

Populistická ideologie z nás udělala pitomce, co si myslí, že ideální je mít zde mnohé zadarmo, jenže zadarmo je zde jenom to, co nemá pro nás hodnotu, zlato nikde není zadarmo! Neustále je zde snaha z nás udělat pitomce pomocí populismu a reklamy, jenže pitomci dělají jednu pitomost za druhou, a tak jsme evolučně stvořili globální konzumní blázinec, ve kterém je normální jedinec považován za blázna!

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply