Jak navnadit optimálně zákazníky?

Poslední dobou se mnoho věnuji tomu, jak navnadit návštěvníky mojí GVKB stránky k tomu, aby se jim na stránce líbilo a na moji stránku se vraceli. Je to o tom že jaká je nabídka taková je i poptávka, vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je nějaká stránka na hovno tak se na ní návštěvníci vyserou z díla se pozná tvůrce! Nevíce mě vytáčejí stránky, co nabízejí vytvoření profesionální stránky a její optimalizaci pro vyhledávače, přitom tyto stránky vzhledem a obsahem jasně ukazují pitomost tvůrců této stránky, amatéři se zde vydávají za profesionály.

Tvorba takových stránek je hotová velmi rychle díky šablonám, kde se nemusí nic ručně programovat, a tak má tvůrce takové ubohé profesionální stránky za hodinu práce 10 000 Kč, podnikatel si to dá do nákladů a nezajímá se o to, že byl chytře okraden o peníze, kdo nekrade ten je chudý, dobrota je přeci žebrota. Nejvíce se okrádají takto státní instituce, protože zde je každému jedno že byl stát okraden, stránka je hotová a nemá návštěvnost, a tak se zaplatí drahá reklama a je zde návštěvnost, o tom to je, nemáš peníze tak máš smůlu a jsi na internetu nulou co chodí na stránky co jsou na hovno. 

Vše, co je zadarmo to je na hovno, vše se v konzumní společnosti točí kolem konzumování, na kterém se vydělávají peníze, je to obrovský stroj, ve kterém je každý dobře utaženým šroubkem a když někdo už nemůže pracovat tak je okamžitě nahrazen jiným šroubkem který se dobře utáhne pomocí zákonů a dluhů. Největším problémem je dneska kvalitní obsah stránek, každý se snaží ušetřit na kvalitě obsahu stránky, a to vyhledávače poznají že je obsah vaší stránky na hovno, a tak logicky nemá vaše stránka velikou návštěvnost, inteligentní programy od Google, co prohledávají neustále globálně internet si říkají, jděte všichni na internetu do prdele s tím vaším obsahem stánek, který je obsahově na hovno. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply