Kdo kraluje na našem internetu?

Neustále je zde mnoho podvodníků, co se vydávají na internetu za krále internetu, zde platí z díla se pozná tvůrce, internet byl a bude o popularitě bez popularity jsi na internetu nula s nulovou hodnotou. Mnoho lidí a organizací neustále řeší malou návštěvnost, a tak investují do reklamy nebo do specialistů co rozumí tomu, jak zajistit návštěvnost u toho co se na internetu nabízí.

Základem pro návštěvnost je nákup domény, která má dlouhou historii, vyhledávače mají rádi domény s dlouhou historií a dávají těmto doménám přednost, nevadí to, že několik let byla doména smazaná. Pokud máte konečně doménu s koncovkou cz s dlouhou historií a krátkým snadno zapamatovatelným názvem, tak máte vyhráno, dále vás čeká tvorba hodnotného obsahu, a to je pro většinu lidí a organizací veliký problém!

Mnozí si myslí to že stačí přeci SEO a hezký vzhled, to je ten největší omyl začátečníků, statisticky dělá SEO a hezký vzhled jenom 10 % návštěvnosti, jenže to vám nikdo neřekne, protože peníze přeci podvodníkům nesmrdí! Vyhledávací programy jsou dneska už inteligentní, a tak se neustále mění a tím staré triky selhávají, nevěřte na registrace do katalogů a zpětné odkazy, to jsou pověry!

Nejdůležitější je originalita obsahu, s tím mají veliký problém veřejné stránky, kde není optimální cenzura obsahu. Tak jako knihy a časopisy vytvářejí profesionálové za peníze, tak i obsah; katalogu, stánky, portálu, blogu atd. musí taky vytvářet profesionálové, nejsou peníze tak není ani kvalita a originalita! 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply