Na co je zde evolučně člověk?

Vše je zde vytvořeno a nastaveno evolučně k nějakému účelu, nástroje a stroje zde jsou na práci, knihy jsou na čtení, boty jsou na chození atd. na co je zde evolučně člověk? Většina lidí si myslí, jsem zde na to abych pracoval jako; dělník, učitel, soudce, politik, podnikatel atd. to je jenom povrchní poznání, budeme muset jít do hloubky abychom poznali na co je zde skutečně evolučně člověk! Většina lidí si myslí že zde jsou evolučně jenom na hovno, protože jejich život stojí za hovno, myslet ale znamená veliké hovno vědět!

Neustále se ptám lidí, na co je zde evolučně člověk a nikdo mi zatím za šedesát let na to nedokázal správně opovědět, nejspíše zde jsou na světě už jenom samí pitomci, co mají v hlavě nasráno! Pokud nás evoluce před velmi dlouhou dobou stvořila nejspíše z opice tak jistě věděla, co dělá, a tak i věděla na co je zde evolučně člověk? Někteří skeptici tvrdí že evoluce při stvoření člověka nevěděla, co dělá a že byl tak člověk stvořen omylem. Jaké je dílo člověka v tomto složitém systému?

Dílem člověka je vandalismus, protože se člověk řídí heslem po mě potopa, člověk je parazitují virus, který mnoho egoisticky parazituje na ekosystému nebylo by tedy lepší, pokud by evoluce člověka nestvořila. Paraziti zde jsou proto aby zde sloužili jako kontrolní systém, který eliminuje chyby v ekosystému, vše zlé je zde pro něco dobré, člověk je zde na to, aby donutil ekosystém k dokonalosti, jsme zde vychovateli pro ekosystém, a naučíme tak ekosystém tomu, že se ekosystém evolučně optimalizuje natolik, že nás už brzo nebude potřebovat, a tak evolučně zanikneme. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply