Imunita, výjimky, protekce, korupce, pokrytectví, reklama atd.

Myslíme a jednáme podle situace, protože jsme inteligentní, následkem je konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem, a tak si pořizujeme psy nebo unikáme z civilizace. Všechny chyby v nás a okolo nás mají jistě svoji příčinu a tou příčinou je maximalismus, postavili jsme společnost na maximalismu, a tak jsme se ocitli v začarovaném kruhu a následkem je vandalismus, který poškodil jak člověka, tak ekosystém.

Nevidím zde lidi, ale vidím jenom vandaly a rozděluji vandaly na ty co jsou úspěšní, a tak dělají; prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, policajta, ředitele, celebritu, podnikatele, milionáře atd. neúspěšní vandalové jsou ve vězení nebo blázinci. Vysoké školy učí vandaly tomu, jak být úspěšnými vandaly, a tak se mít zde dobře díky parazitování na neúspěšných vandalech.

Války a pandemie v nahotě odhalují náš vandalismus, lékem na tento konzumní očistec je minimalismus, kdy naskenujeme ve virtuální realitě psychiku vandalů a potom nahrajeme jejich duši do GVKB virtuální reality, genetická těla eliminujeme v krematoriu, nejsou vandalové tak zde není vandalismus, jak si to uděláme takové to máme, zdrojem všech našich chyb je naše genetické tělo, které funguje na principu maximalismu, a tím se ocitáme v začarovaném kruhu vandalismu.

Existence ve virtuální GVKB realitě je postavena na minimalismu, místo mnoha zbytečných pravidel, která se neustále mění zde bude minimum jednoduchých pravidel, která se nebudou měnit. Imunita, výjimky, protekce, korupce, pokrytectví, reklama atd. to vše se pro nás stane minulostí, protože ve virtuální realitě nejde chybovat, bude to jako když hrajete s počítačem nějakou složitou hru a vždy jistě prohrajete.

Počítače nám to dokonale spočítají tak, že se z nás stanou dokonalí vojáci, co nemyslí a jenom plní rozkazy, protože chybu udělá každý vandal jenom jednou, protože inteligentní počítače nemilosrdně eliminují vše, co amatérsky chybuje, a neuznávají výjimky a imunitu. Někdo ve virtuální realitě skončí za hodinu po spuštění a jiný skončí za měsíc, bude to jako ve sportu, kde je obtížné být dlouho v první lize a být tak profesionálem, vše je zde jenom dočasně a vše se recykluje, komu není rady tomu není pomoci. Podřezáváte si větev, na které evolučně sedíte a nejste připravení na to, že zde místo vás zde globálně bude umělá inteligence a autonomní roboti.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply