Vše je akce a reakce

Aby mohlo něco létat tak to musí být lehké a toho se dosáhne pomocí optimalizace, tak jako je snaha u ptáků a letadel o dosažení lehkosti tak stejné je to s úspěchem v našem životě, pokud je pro nás něco, co je složité snadné, tak je to díky dosažení lehkosti. Podívejme se na svaté desatero v bibli zde došlo k dosažení informační lehkosti, kdy jsme odstranili vše, co nás psychicky zatěžuje při myšlení na to, co je správné.

Já bych šel dále, a desatero bych zjednodušil do informace, vše je akce a reakce. Realita, ve které všichni existujeme se točí od našeho narození do naší smrti okolo akce a reakce, každá chyba v nás nebo okolo nás má nějakou příčinu, pokud něco nejde vyřešit po dobrém tak se to řeší po zlém, s tím nejde nic udělat.

Moje hra a moje pravidla tak funguje; myšlení, rodina, organizace, podnik, obchod, doprava, školství, stát atd. ten kdo porušuje; zákony, normy, pravidla, předpisy atd. musí počítat s potrestáním, bylo a bude, komu není rady tomu není pomoci. Pandemie je trestem za naše chyby, nežijeme v souladu s přírodou, a tak nás příroda potrestala pandemií a jakýkoli náš odpor je marný. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply