Jsme všichni oblečené pracující opice

Vše je zde jenom o pronájmu, nikdo nic nevlastní, jsme jenom uživatelé toho, co je nám dočasně pronajato! Nevlastníme ani naše tělo, tělo nám bylo evolucí jenom dočasně pronajato! Pandemie znamená to, že evoluce násilně ruší pronájmy ve velkém na lidská těla! Strach ze smrti je strachem z toho že nám bude zrušen pronájem našeho těla, a tak nebude mít naše myšlení už možnost zde existovat.

Práce za mzdu to je jenom pronájem našeho těla zaměstnavateli, pokud si založíte profil na sociální síti, tak jste jenom získali dočasný pronájem ve virtuální realitě. Vše, co si kupujeme za zboží nebo služby, to je jenom pronájem nějakých hodnot, vlastnictví je dočasnou iluzí! Zákony, které elity neustále vytvářejí to jsou jenom svatá pravidla o tom, jak se má zde vše pronajímat, aby to zajistilo fungující konzumní očistec!

Vše je zde postaveno na tom, že lidi pronajímají svoje tělo zaměstnavatelům za peníze, co se stane, když zaměstnavatelé začnou zaměstnávat; stroje, programy, roboty, umělou inteligenci atd. najednou práce za mzdu pro lidi nebude, je naivní představa že se konzumní očistec dobře postará o lidi, co nepracují!

Prý vzniknou nová pracovní místa nám tvrdí politici a ekonomové, to je jenom pohádka pro malé děti, lidi skončí v krematoriu, protože nikdo nebude živit parazity s nulovou hodnotou, robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední malá nahá skupina lidí skončí za sklem v poslední zoologické zahradě a na cedulce bude napsáno PRACUJÍCÍ OPICE.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply