Multisystem všemu všude kraluje

Multisystem je systém složený z mnoha různých systémů, lidské tělo je multisystem, multikultura je multisystem, politika je multisystem, digitální zrcadlovka je multisystem, Windows 11 je multisystem, notebook je multisystem, internet je multisystem, knihovna, kde se půjčují knihy je multisystem atd. Multisystem všemu všude kraluje, následkem jsou chyby, které nejde eliminovat, s narůstající složitostí logicky narůstá i množství chyb! Můžeme se pokusit o optimalizaci abychom to co je složité udělali jednoduchým, jenže narazíme na limity, které není možné překročit.

Neustálé globální problémy s hříšnými ubožáky, co často porušují zákony a předpisy, jsou způsobené multisystem který nám kraluje. Kolik je na světě inteligentních živých tvorů, tolik je zde i bohů, není zde jeden pravý bůh, co je nad námi v ráji a dokáže konat snadno a rychle zázraky, to je pohádka pro děti a hlupáky. Konkurence mezi bohy má za následek konzumní očistec plný špíny a násilí! Inteligence vznikla díky složitosti, tam kde je vše jednoduché tam nemusí být už inteligence a stačí jenom jednoduché programy.

Podívejme se rychlost načítání stránek, čím více je stránka multistémem tím déle se načítá, načítání zpomaluje i reklama a veliké obrázky. Zprávy v televizi a tisku jsou dneska plné pandemie covid-19  a politici společně s byrokraty si naivně myslí že vše vyřeší; očkování, testování, respirátory, zákazy, tresty atd. vládnou nám hříšní ubožáci, a proto je zde mnoho tisíciletí všude blbá nálada! Ryba smrdí od hlavy, bylo, a ještě dlouho bude, komu není rady tomu není ani pomoci. Většina lidí na světě trpí neviditelným syndromem, nikdo totiž nevidí jejich problémy, protože se každý psychopat stará egoisticky jenom o sebe!

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply