Jak nesednout podvodníkům na lep?

Když moucha sedne na mucholapku tak máme od ní konečně pokoj, ale moucha za svoji chybu zaplatí životem, tak jako mouchy sedají na mucholapky, nebo je v přírodě eliminují; masožravé rostliny, pavouci, zvířata atd. tak i lidi sednou na lep podvodníkům, a tak přijdou o většinou o; peníze nebo o čas. nejvíce ohroženou skupinou jsou; děti, amatéři, hlupáci, věřící, ubožáci, narkomani, důchodci atd.

Život to je hra nebo boj, zisk je zde spojen se ztrátou, každý je v životě vítězem i poraženým, záleží jenom na současné situaci. To mě vedlo často k zamyšlení, proč je někdo zlý a jiný je dobrý? Příčinou toho že je někdo zlý nebo dobrý je vždy situace a minulost, jsme loutky, se kterými po celý život manipuluje situace a minulost, z 99 % je u každého určen jeho osud, a každý má jenom 1 % šance svůj osud změnit k lepšímu.

Představte si obrazně to, že před vaším narozením máte možnost se podívat na svůj osud, nejspíše by se 99 % lidí na světě nenarodilo do tohoto psychického konzumního očistce, ve kterém budou po celý život trpět neviditelným syndromem, a tak budou mít stres a deprese. Je mi už 68 let a pokud bych měl možnost před narozením se podívat na svůj osud, tak bych tento osud odmítnul, a tím by logicky zde nebyl ani tento článek. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply