Profesionalita při tvorbě webových stránek

V minulosti bylo běžné že webové stránky vytvářeli profesionálové, jenže to je už minulostí, dneska dokáže vytvořit profesionální webové stránky snadno a rychle začátečník a ty stránky nebo blog vypadají jako by je udělal profesionál, je to díky redakčním systémům a šablonám, otázkou je vědět co vlastně chceme?

Přichází doba udělej si to sám, a tak si amatéři sestavují doma počítače a vytvářejí si na internetu stránky a blogy, v mnohém mi to připomíná fotografování, kdy dneska díky moderní technice a moderním programům vládne fotografovaní i malé dítě. Profesionální tvorba stránky je spojená s prací pro; stát, organizaci, podnik, obchod atd. ovšem i zde se profesionálové setkávají s tím, že si to organizace udělá sama a nepotřebuje tak drahé profesionály.

Na internetu je prioritou popularita, která dělá i velikou návštěvnost, jenže popularitu vám nenaprogramuje žádný programátor, je sice možné si zaplatit drahou reklamu a tím rychle získáte popularitu, jenže otázkou je, vrátí se vám veliké investice do reklamy? Každý, kdo investoval do reklamy na internetu vám potvrdí, že to byli špatně investované peníze.

Reklama je poslední zoufalý pokus, jak získat na internetu popularitu, základem je pochopit co vlastně chtějí lidi co navštěvují internet, pokud lidem nabízíte to, co lidi nechtějí tak logicky zde není zájem o to, co nabízíte!  Podívejte se na chleba, na chleba není potřeba reklama, protože je to kvalitní levný produkt, který se prodá i bez reklamy, drahou reklamu potřebuje jenom to, co je nekvalitní a drahé! 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply