Většina lidí je psychicky nemocná

Veškeré informace a programy, které máme k dispozici díky; školství, knihám, časopisům, televizi, rozhlasu, internetu atd. nám jasně dokazují to, že je mnoho století většina lidí na světě psychicky nemocná, příčinou je zde přelidnění, a to že nežijeme v souladu s přírodou, civilizace a kultura dělá z lidí psychicky nemocné roboty na baterky. Vše v nás a okolo nás souvisí se vším nic zde není odděleno od velikého složitého konzumního systému který se neustále mění pode situace a ve kterém všichni existujeme od narození do smrti existujeme. Stali se z nás evolučně obrazně pokusné myši, na kterých se dělá mnoho evolučních pokusů, miliony zbytečně mrtvých lidí ve válce nebo při pandemii, to je pro evoluci jenom statistika, pokusného genetického inteligentního materiálu je zde přeci dlouhodobý nadbytek.

Lékaři dávají psychicky nemocným lidem léky na psychické nemoci jenže léky lidi nevyléčí z jejich psychických nemocí, z léčení se stal jenom dobrý obchod pro lékaře a výrobce léků, psychická nemoc je jako bolavý zub, který musí opravit zubař a léky na bolest nic neřeší! Tím bolavým zubem je zde výchova dětí v rodině a škole, jenže kvalitní výchova dětí je pro nás neřešitelný problém, protože na výchovu dětí nemáme čas a peníze, člověk se psychicky uzavírá průměrně ve svých 10 letech a potom už není možné jej psychicky změnit k lepšímu!

Lidi, co žijí v chladném podnebí jsou hodně času doma, a tak se mohou i věnovat více výchově svých dětí, proto lidi s tmavou pletí myslí a jednají jako divoká zvířata, a tak často skončí ve vězení nebo v psychiatrické nemocnici. Bude potřeba lidi v místech, kde rostou banány evolučně optimálně eliminovat, protože to jsou zlá divoká zvířata s nulovou hodnotou pro evoluci. Přesuneme naši konzumní civilizaci do míst, kde je dlouho sníh, jde nejvíce o; Grónsko, Kanadu, Aljašku, Rusko, Finsko, Norsko, Švédsko atd. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply