Továrna na stres a depresi

Zkuste se optat cizích lidí na to, co je to zaměstnání, najednou vám dojde že všichni lidi mají v hlavě nasráno, tolik času a energie je stojí jejich zaměstnání, přesto nevědí, co je to zaměstnání? Společnost udělala z lidí pitomce díky výchově v rodině a škole, pitomci většinu času a energie věnují zaměstnání a nevědí co je to zaměstnání! Každé zaměstnání je jiné a jinak působí na člověka, v jednom jsou ale všechny zaměstnání stejné, každé zaměstnání od člověka potřebuje veliký pracovní výkon, a tím je zde i únava u těla a psychiky.

Továrna na stres a depresi, to je naše zaměstnání v konzumní společnosti, příčinou je vždy násilí mocných k bezmocným. Z lidí se tak stali obrazně vykleštění volové, co musí táhnout po celý život těžký náklad, byli jsme vykleštění pomocí reklamy, která nás klame od narození do smrti, často jsem se snažil naivně lidem pomoci, ale bylo to jenom plýtvání časem a penězi, lidi mají totiž díky reklamě v hlavě nasráno. To že mají v hlavě nasáno ti, co nemají vysokou školu lze ještě logicky pochopit, ale je už těžké k pochopení to, že ti, co mají vysokou školu taky mají v hlavě nasráno.

Z díla spatříme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, jaké je dílo těch, co egoisticky rozhodují o nás bez nás, jejich dílem je to, že naše zaměstnání je továrnou na stres a deprese. Vlastně jsem se neměl vůbec narodit, otec, co byl univerzitním profesorem, si zapomněl vzít na dovolenou u Máchova jezera v roce 1952 prezervativy, a tak jsem se omylem bohužel narodil 30.3.1953. Jelikož na mě rodiče nikdy neměli čas a náladu, tak jsem byl umístěn do; jeslí, školky, školní družiny, dětský táborinternátu atd. po skončení dětství mě čekala základní vojenská služba, taky jsem byl v roce 1992-1993 devět měsíců u sekty Kršna ve Francii.

Stihnul jsem i tři manželství a mám z třetího manželství syna co dělá programátora. Když čtu diplomové práce tak mi dochází to, že ti, co je napsali mají v hlavě nasráno, protože znají ze školy jenom teorie a neznají praxi ve které školní teorie jsou na hovno. Lidí je na světě jako sraček a následkem je to že život stojí za hovno, protože ti, co jsou nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole. Jsou zde; konflikty, revoluce, války, krize, katastrofy, pandemie, mafie, drogy, extrémismus, vandalismus, totality, dluhy, vězení, blázince, příživníci, podvodníci, dogmata atd. každý je zde dneska ve sračkách, rozdíl je už jenom v tom, jak je kdo hluboko ve sračkách, proto je zde všude nálada na hovno a nikdo ty sračky nedokáže optimálně trvale eliminovat.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply