Mobilní chytré telefony zde jsou zde evolučně dočasně

Všude spatřuji lidi, jak jsou závislí na chytrém mobilním telefonu, dokonce už i malé děti co jsou v kočárku používají mobilní chytrý telefon. Mobilní chytré telefony zde jsou zde evolučně dočasně, vše se dneska optimalizuje a automatizuje kdo má čekat na to, než někdo zvedne konečně telefon, jsou dokonce i takoví pitomci co telefony vypínají nebo je nezvedají, taky se mobilní telefony často díky pádu na zem rozbíjejí nebo se kradou.

To vše už brzo skončí, každý dostane do hlavy inteligentní čip, který jeho pitomý mozek odřízne od pitomé reality a tím už pitomci nebudou potřebovat; telefony, počítače, internet, televizi, peníze, osobní vlastnictví, chození do školy atd. Bude to veliký evoluční skok z minulosti do budoucnosti, každý člověk se promění na robota na baterky. Místo chození na schůze, kde nějaký pitomec ve vysoké funkci říká samé pitomosti, budeme dostávat informace a programy ve spánku a naše sny bude ovládat inteligentní čip.

Lidi už nebudou lhát ani krást, takto se ze sobeckých čertů stanou svatí andělé, co žijí v psychickém ráji. Už zde nebude diskriminace příživníků, co se nechtěli přizpůsobit sobecké společnosti, čipy v hlavě promění příživníky na svaté anděly, se kterými nejsou problémy, vše jde pomocí vědy a techniky vyřešit, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít, nebude to o tom, že je nedostatek čipů a že první dostanou čipy důchodci, čipů bude globálně dostatek a ten kdo by odmítal si nechat dát do hlavy čip, ten bude očipovanou policií polapen, a tak GVKB čip na policejní stanici automaticky dostane. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply