Pitomci řeší pitomosti o tom je zde politika a ekonomika

Vše v nás a okolo nás to jsou pevně nastavené naprogramované dočasné procesy, naše schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované, jsme jenom ubohé loutky, které mnohé snadno ovládá a nejsme pány svého osudu, ani pány svého těla a svého myšlení, mnohdy si naivně myslíme že jsme něco více než jsou zvířata, díky civilizaci, ale ve skutečnosti jsme jenom pitomá egoistická zvířata, co dělají jednu pitomost za druhou, díky tomu, že jsme často v pitomé situaci, za kterou může většinou civilizace.

Zajímavé je se podívat ve stáří na minulost, kdy jsme byli ještě mladí a najednou spatříme to co jsme v mládí nespatřovali a nechápali, dojde nám to, že v minulosti jsme žili uboze v ubohém světě! To znamená že pro pochopení zde musí být možnost porovnání mezi; minulostí a současností, pravdou a lží, dobrem a zlem, moudrostí a hloupostí atd. porovnávání je jako bychom něco měřili a vážili, tím získáme potřebné informace. Na začátku života nemáme ještě možnost něco porovnávat, a tak je dobré, pokud jsme pod ochranou dospělých, abychom neudělali zbytečně veliké chyby.

Často je zde snaha nám zablokovat možnost něco porovnávat, abychom tak dělali to, co chce; rodina, organizace, hnutí, podnik, stát atd. svoboda je o tom že máme možnost volby z více možností, otroci nemají možnost volby z více možností, otroctví může být i ekonomické a psychické, nadbytek pro otrokáře je možný díky nedostatku pro otroky, bylo, a ještě dlouho bude.

Neřešte to, co stejně nejde vyřešit, pochopte konečně to, že jste blázni a konzumní lidská společnost to je blázinec, války v nahotě odhalují to, že jsou lidi blázni, co žijí v blázinci, normální člověk je iluze, protože není ten, co by se zavděčil všem. V současnosti se už dlouho řeší amatérsky pandemie, přitom pandemie nejsou nic nového pod sluncem, pandemie byli a budou, je ztrátou času to řešit pomocí; roušek, respirátorů, testů, očkování, zavíráním škol atd. komu není rady tomu není pomoci, pitomci řeší pitomosti o tom je zde politika a ekonomika. 

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply