Obchod je o nabídce a poptávce

Pokud je něčeho, co potřebujeme nedostatek tak hodnota jde nahoru a pokud je něčeho co potřebujeme nadbytek tak hodnota jde dolů, tak to funguje, pokud obchod není regulovaný pomocí státu nebo monopolů. Jak došlo k tomu, že obchod regulují monopoly a státy? Aby mohl vzniknout monopol nebo stát musí zde být situace vhodná pro vznik monopolu nebo státu, tato situace vzniká nejvíce díky přelidnění, aby přelidnění nevytvořilo problémy tak vznikají státy a monopoly, vše tak organizuje veliké množství organizací.

S regulací obchodu přichází protekce a reklama, potřebuješ levně nakoupit a draho prodat tak potřebuješ protekci a reklamu, naše konzumní kulturní civilizace má základy v protekci a reklamě, tam kde není protekce a reklama tam není ani civilizace!  Podívejme se na globální zhroucení ekonomiky a politiky, zjistíme to, že příčinou je selhání protekce a reklamy, každá chyba má svoji příčinu

Pokud selhala protekce a reklama tak příčinou je amatérismus, který z dálky vypadá jako profesionalita. Adolf Hitler je ukázkovým příkladem amatéra který z dálky vypadal jako profesionál, následkem byla druhá světová válka, ve které zemřelo obrovské množství lidí a zničilo se obrovské množství hodnot. Budeme muset předat řízení; organizací, podniků, státu, unie atd. umělé inteligenci, vše jde optimalizovat a naprogramovat, jenom tak zde skončí amatérismus, díky kterému zde jsou války a ekonomické krize. 

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *