Očistec je následkem našeho egoismu

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, egoismus je jako oheň, který může sloužit nebo vládnout, snažíme se poznat vesmír a toto poznání je nám k ničemu, měli bychom se snažit poznat egoismus, tak jako jsme poznali oheň, a tak nám oheň slouží. Zdrojem energie pro egoismus je napětí mezi pravdou a lží, čím více je zde inteligence a vědomostí tím více zde je i napětí mezi pravdou a lží.

Bible je klíčem k pochopení napětí mezi pravdou a lží, svatá bible to jsou pohádky pro dospělé a v této svaté knize je pohádkový bůh a pohádkový Ježíš Kristus, vyprávíme hlupákům pohádky abychom mohli hlupáky snadno ovládat, jenže tím vytváříme složité ekonomické a politické systémy, které díky chybám mnoho chybují a tím nás do očistce uvrhují.

Není zde rozdělní na dobro a zlo, je zde jenom rozdělní na pravdu a lež, často díky reklamě lež z dálky vypadá jako pravda. Tak jako pravidelně vynášíme odpad ze svého bytu do kontejneru, tak i v naší hlavě je odpad který je třeba vyhodit, tím odpadem je lež, co z dálky vypadá jako pravda, nevymýšlejte to, co je už vymyšleno a praxí ověřeno, pochopte to, že dobrotu si musí vše zasloužit, v tom je klíč k vaší lepší budoucnosti. 

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *