Nevěřte na pohádky o tom, že bude líp

Proč je tak těžké být v něčem úspěšný, je to jako ve sportu, ve veliké konkurenci je obtížné být úspěšný, všude kde je možný zisk nebo zde jsou výhody tam je i veliká konkurence. Pokud konkurenci nahradí monopol tak následkem jsou problémy, na které není řešení. Monopoly jsou spojeny s cenzurou a reklamou, dochází zde tak k přeprogramování myšlení lidí a z lidí se tak stávají hlupáci a tím i chudáci.

Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak pomocí dluhů a politiky ovládá konzumní civilizaci, nadbytek logicky vytváří nedostatek, realita je o protikladech, mezi kterými je napětí, pokud by zde nebylo bohatství tak by zde nebyla civilizace a kultura.

Ovládáme lidi pomocí trestu a odměny, tím jsme lidi proměnili na loutky, se kterými si může elita dělat co chce, jak nebýt loutkou o tom je život v tomto konzumním očistci. Je snadné si hrát na něco co nejsme, jenže pokrytectví je začarovaný kruh, ve kterém nás čeká bída a deprese. Komu není rady tomu není pomoci, nevěřte na pohádky o tom, že bude líp, líp je vždy jenom těm, co zde mají výhody nebo peníze. 

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *