Když se štěstí unaví, tak sedne i na ubožáka

Podívejte se na mocnou a bohatou elitu, co je tam pitomců, otázka je proč se štěstí unaví a sedne tak na ubožáka. Zkoumáme vesmír a mnohé jiné ale zapomněli jsme vědu a výzkum zaměřit na problematiku štěstí a toho, jak dochází k tomu, že se štěstí unaví a sedne tak na ubožáka? Štěstí je náhoda, která nám přinese nějaký zázrak, vše je zde o náhodách, někomu náhody přinesou štěstí a jinému zase neštěstí.

Zprávy nás neustále informují o lidech a organizacích, co nemají štěstí a zapomínají nás informovat o lidech a organizacích co mají štěstí. Třeba někdo má štěstí, a tak se ve zdraví a bohatství dožije vysokého věku a jiný štěstí nemá, protože antikoncepce způsobila to, že nedošlo k oplodnění, miliony geniálních lidí se nenarodili díky antikoncepci a potratům a nikdo to neřeší.

Všeho zkuste a dobrého se držte, nevěřte na osud, pochopte že jak si to uděláte takové to máte, nebojte se chybovat, co vás nezabije to vás posílí do nového boje o to, co milujete a potřebujete, je snadné kopírovat cizí vzory ale to je cesta do očistce, staňte se proto pro ostatní vzorem díky tomu, že se štěstí unaví, a tak na vás konečně sedne. Dokonalost vaší práce se skládá z milionu maličkostí a stát se zde milionářem to není maličkost.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *