Vše stárne i naše konzumní společnost

Tak jako stárne každý člověk tak stárne i každá konzumní společnost, stáří je nemoc, na kterou není lék, snažíme se naivně léčit mnoha léky starou konzumní společnost, ale naše snaha je logicky marná! Proč je vlastně naše konzumní společnost stará? Naše společnost je stará díky reklamě, která lidi klame od narození do smrti. Reklama je droga, která urychluje stárnutí konzumní společnosti, pokud je zboží drahé a nekvalitní tak se prodá jenom díky reklamě, pokud zde bude zboží levné a kvalitní, tak bude reklama zbytečná a tím už naše společnost nebude stará.

Proč je zboží nekvalitní a drahé? Problémem je vždy parazitování mocných na bezmocných, parazit se nezajímá o to, jaké následky bude mít jeho parazitování, platíme státu veliké daně, a přesto stát má veliké dluhy, jak je to možné? Společné peníze jako magnet přitahují parazity, a pokud je těch parazitů mnoho tak následkem je to že stát má veliké dluhy, stát peníze díky daním lehce získává a je tak obrazně jako malé dítě které neumí s penězi optimálně hospodařit.

Potřebujeme, aby robot prezident vyznamenával roboty, a tak dojde k tomu, že zde místo lidí budou v konzumní společnosti roboti, nejsou lidi tak zde nejsou problémy, lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, používáme antikoncepci anebo zde jsou potraty, protože lidí je zde nadbytek a následkem je konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem. Neustále utíkáme z civilizace do přírody a konečně už nebudeme muset utíkat, protože budeme všichni žít konečně nazí v přírodním ráji a nebudeme se stydět za svoji nahotu.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply