Ve veliké konkurenci je obtížné uspět

Veliká konkurence je jako když je zde závod v běhu na dlouhou vzdálenost a na startu je tisíc běžců vaše naděje na to že budete první je minimální. Pokud se nám podaří být v něčem úspěšní tak jde většinou o dočasný úspěch, to vše logicky vedlo k vytvoření; protekce, monopolů, centralizace, totalit, dogmatismu, kast, tříd atd. následkem byl stres a deprese, to vedlo k tomu, že zde je; pivo, cigarety, marihuana, pervitin, léky na deprese, počítačové hry, sociální sítě na internetu, víra v pitomosti a bludy atd.

Používáme antikoncepci a potraty, protože nemáme už optimální existenční koncepci, protože se z nás stali ekonomičtí otroci. Pokud něco potřebujeme a je to pro nás obtížně dostupné tak to má pro nás velikou hodnotu, velikou hodnotu má pro nás úspěch, díky kterému se zde budeme mít dlouho dobře. Jenže náš životní úspěch je možný díky tomu, že mnoho lidí díky nám nespěje a budou mít z toho deprese. Ano, bude líp po volbách, ale jenom těm, které jste naivně zvolili za svoje zástupce a oni se tak dostali na vysoké státní funkce.

Reklama nás klame od narození do smrti, začíná to pohádkou a končí to politikou, pravda to je pravidelnost k subjektu nebo objektu, pravidelnost je buď dočasná nebo trvalá, trvalou objektivní pravdou jsou protiklady, mezi kterým je napětí a zákon příčiny a následku. Přichází nová doba, ve které bude každý pod neustálou kontrolou v reálném čase od narození do smrti, najednou začnou mizet všude lidi, protože tajná policie bude chybné lidi přemísťovat do EU pracovních táborů ve kterých budou veliké plynové komory a veliká krematoria, lidi zde nebudou mít tituly a jména, ale budou mít pod kůží identifikační čipy.

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply