Nikdo se nechce mít zle

Milujeme to, co potřebujeme k tomu abychom se měli dobře, nikdo se nechce mít zle, problém je v tom že realita to je napětí mezi protiklady, a tak je zde; dobro a zlo, pravda a lež, život a smrt, muž a žena, bohatství a bída atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře automaticky vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. Každá morálka vytvořená náboženstvím nebo politikou je založená na reklamě na zázraky, jenže zázraky a kouzla v realitě nefungují, realita je založená na reálných pravidlech jako je zákon akce a reakce nebo zákon protikladů mezi kterými je napětí.

Od narození se konzumní společnost snaží z nás udělat dobytek který poslouchá pastýře, jakýkoli odpor vůči konzumní společnosti je marný, konzumní společnost je vybavená dobře na to, aby si poradila s lidmi, co nechtějí být dobytkem a chtějí být pastýři. Pastýřem se člověk stává, když má; služebního řidiče, sekretářku, ochranku atd. statisticky v EU je na stotisíc lidí jeden pastýř, to znamená že v naší České republice máme sto pastýřů a těchto sto lidí co mají státní ochranku, zde vládne díky protekci, kterou si nezaslouží.

Často je k pochopení rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole používána pyramida, kde nahoře je elita a dole je dělnická třída. Často je zde slyšet že ti co jsou nahoře si to zaslouží, díky tomu že jsou lepší než ti, co jsou dole, to je jenom reklama, jenom ve sportu není protekce a zde si sportovci musí úspěch zasloužit.

Výhody jsou tvrdou drogou, na které jsou závislí pitomci, pokud pitomec nečekaně přijde o výhody, tak se z toho psychicky zhroutí, celé to je jenom hra nebo boj o hodnoty, tam kde nejsou k dosažení hodnoty, tam není ani hra nebo boj! Podívejme se na to, jaké počítačové hry jsou nejvíce populární a zjistíme to, že nejvíce populární jsou hry plné násilí, toužíme vždy po opaku, a tak muž touží po ženě, chudák touží po bohatství, hlupák touží po moudrosti, nemocný touží po zdraví atd.     

Tento článek napsal(a) admin

Leave a Reply